На базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося online-засідання обласного методичного об’єднання методистів коледжів

15 червня 2023 р. на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося online-засідання обласного методичного об’єднання методистів коледжів, завідувачів навчально-методичних кабінетів закладів фахової передвищої освіти Харківської області під головуванням завідуючої навчально-методичного кабінету ФКНФаУ Коломієць І.В.

Тема засідання «Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників. Обмін досвідом».

Зі змістовною доповіддю виступила Казарова Р.А., методист ВСП “Електромеханічний фаховий коледж ХНУМГ ім. О.М. Бекетова”, яка продемонструвала чіткий алгоритм роботи методичного кабінету в цьому напрямку, поставила ряд питань щодо підвищення кваліфікації, які хвилюють всіх методистів.

Голобородько С.О., завідувач навчально-методичного кабінету Харківського машинобудівного коледжу поділилась напрацюваннями освітнього закладу в питанні формування індивідуальної траєкторії самовдосконалення викладачів з розвитку професійної компетентності.

Цікавою була доповідь Чорної В.В., методиста Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В. І. Вернадського про видавничий орган коледжу “Інформаційно-методичний вісник”, який є консультантом, порадником, співрозмовником та другом колежанської спільноти.

На засіданні були присутні 34 представника з 26 коледжів Харківщини, які взяли участь в обговоренні важливих питань.