В Харківській міській раді відбулося нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Молода людина року 2020»

23 жовтня 2020 р. в Харківській міській раді відбулося нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Молода людина року 2020».

У 2020 році на щорічному конкурсі «Молода людина року» Коледж Національного фармацевтичного університету представляв студент Микита Кралін – відмінник навчання, лідер студентського самоврядування, профспілковий активіст, спортсмен. Саме за активну життєву позицію, волонтерську ініціативу Микита здобув перемогу на районному етапі конкурсу в номінації «Студенти закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації» та став ПЕРЕМОЖЦЕМ у своїй номінації у місті Харкові.

23 жовтня Микита Кралін був запрошений для нагородження у Харківську Міську Раду, де Перший віце-мер Ігор Терехов вручив переможцям та лауреатам сертифікати і Подяки міського голови.

Ми бажаємо Микиті нових перемог та здобутків у майбутньому!