Вітаємо Ларису ГОРЯЧУ з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук!

Вітаємо Ларису ГОРЯЧУ з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук!Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 29.09.2021 р. «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» Горячій Ларисі Олександрівні – викладачу-методисту циклової комісії технології ліків, організації та економіки фармації Фахового коледжу НФаУ  присвоєно науковий ступінь кандидата фармацевтичних наук на підставі захисту кандидатської дисертації «Науково-прикладні засади до впровадження інноваційних освітніх технологій у підготовці фахівців-фармацевтів»

Науковий керівник – Прокопенко Тіна Сулейманівна, доцент,  кандидат фармацевтичних наук, директор Фахового коледжу НФаУ.

Вітаємо і бажаємо нових наукових звершень!

Вітаємо Ларису ГОРЯЧУ з присвоєнням наукового ступеня кандидата наук!