Вітаємо колег з отриманням нагороди!

29 червня 2023 р. за участі начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова у Національному фармацевтичному університеті відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради НФаУ.

Традиційно спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради Національного фармацевтичного університету було присвячене підведенню підсумків навчального року. В.о. ректора НФаУ, професор Алла Котвіцька представила звіт про виконання умов Колективного договору за 2022/2023 н.р. Відбулося обговорення та затвердження звіту.

Особливою подією стала участь у спільному засіданні начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, який вручив почесні відзнаки співробітникам університету, в тому числі співробітникам Фахового коледжу НФаУ.

За сумлінну  працю в умовах воєнного стану,  значні трудові здобутки, високий професіоналізм та відданість справі нагороджено:

Почесною грамотою Харківської обласної військової адміністрації:

Кійко Інну, завідувачку відділення у закладі освіти фармацевтичного відділення № 2 Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету.

Подякою начальника Харківської обласної військової адміністрації нагороджено:

Богомол Наталю, викладачку закладу фахової передвищої освіти Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету.

Вітаємо з отриманням заслуженої нагороди, яка є підтвердженням Ваших високих особистісних якостей. Бажаємо Вам успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних цілей!