“Знати точно – діяти правильно – врятувати життя” – таким було гасло квесту.
За легендою у студентському гуртожитку сталася пожежа, що призвела до великої кількості постраждалих, яких студенти Коледжу мали розшукати та надати їм домедичну допомогу.
![У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/04/IMG_2180.jpg)
![У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/04/IMG_2185.jpg)
![У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/04/IMG_2205.jpg)
![У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/04/IMG_2210.jpg)
![У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/04/IMG_2235.jpg)
![У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/04/IMG_2247.jpg)
![У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/04/IMG_2327.jpg)
![У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/04/IMG_2354.jpg)
![У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/04/IMG_2453.jpg)
Висловлюємо подяку інспекторам команди “Медичний волонтер” Харківського національного медичного університету, які виконувало роль координаторів дій команд-рятівників. Унаслідок злагоджених дій команд усіх “постраждалих” було врятовано.