У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів

“Знати точно – діяти правильно – врятувати життя” – таким було гасло квесту.

За легендою у студентському гуртожитку сталася пожежа, що призвела до великої кількості постраждалих, яких студенти Коледжу мали розшукати та надати їм домедичну допомогу.

У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів
У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів У Коледжі пройшов безпековий квест для студентів
У Коледжі пройшов безпековий квест для студентівУ Коледжі пройшов безпековий квест для студентів

Висловлюємо подяку інспекторам команди “Медичний волонтер” Харківського національного медичного університету, які виконувало роль координаторів дій команд-рятівників. Унаслідок злагоджених дій команд усіх “постраждалих” було врятовано.