Співробітники Фахового коледжу НФаУ відвідали вебінар “Нова реальність: як жити в умовах війни. Адаптація, екологічні способи проживання емоцій”

13 грудня 2023 р. співробітники Фахового коледжу НФаУ відвідали вебінар “Нова реальність: як жити в умовах війни. Адаптація, екологічні способи проживання емоцій”, який організувала практичний психолог вищої категорії НФаУ, кандидат психологічних наук, доцент Любов ПЛЯКА, член УКРАЇНСЬКОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ.

На зустрічі обговорили стрес-фактори під час війни, як вижити в умовах війни та при цьому тримати психологічну рівновагу, як не впадати в депресії та не падати духом, як навчитися робити правильний вибір та брати за нього відповідальність. Пані Любов розповіла про навчання Віктора Франкла та як воно допомагає у складних ситуаціях.

Багато питань було поставлено та обговорено на вебінарі, багато тренінгів було запропоновано, кожен міг за допомогою досить простих вправ визначити свій емоційний стан. Наприкінці зустрічі психологиня Любов Пляка навела приклади музикотерапії, аромотерапії та побажала кожному знайти місце своєї сили, місце, яке на довгі роки зможе стати джерелом енергії та здоров’я!

Дякуємо за зустріч, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Print Friendly, PDF & Email