Культурний центр

Положення про Культурний центр Фахового коледжу НФаУ

 

Культурний центрЦентром організації дозвілля студентів, розвитку їх творчих здібностей, певних особистих рис, активної громадської позиції та підвищенням пізнавальної активності є культурний центр Фахового коледжу НФаУ.
Головні завдання культурного центру:
• розкриття творчого потенціалу студентів;
• організація дозвілля студентів;
• організація гурткової роботи;
• координація та підтримка роботи студентського парламенту коледжу;
• планування, організації культурно масових заходів;
• формування у молоді морально – етичної, духовної культури, чіткої громадської позиції ;
• пропаганда здорового способу життя.

Реалізація різноманітних форм і методів культурно-просвітницької роботи здійснюється безпосередньо через творчі колективи художньої самодіяльності, які відіграють значну роль в культурному розвитку студентів, це вокальна студія «Силует», танцювальна студія «Максимум», аматорська студія «Арт стар», команда КВК «Виключення з правил». Двері культурного центру відкриті кожному, хто мріє доторкнутися до світу прекрасного, бути частиною неймовірної студентської енергії, що здатна створювати прекрасні і дуже щирі речі.

Вихованці культурного центру успішно представляють свої колективи на фестивалях та конкурсах, неодноразово ставали лауреатами та переможцями обласних галузевих фестивалів-конкурсів, які проходять при підтримці Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, районну та міста.

З 2008 року і до тепер культурний центр коледжу очолює Тетяна Миколаївна Ситник.
Учасники культурного центру – життєрадісні та активні особистості. Їх життя наповнено цікавими подіями вони завжди знаходять місце для творчості та самовдосконалення. Тут кожний може творчо реалізовує себе, відкриває власний потенціал, стає активним учасником різноманітних урочистих заходів та акцій для студентів. Силами культурного центру та його вихованцями, протягом року проводиться близько 30 культурно-масових заходи, у яких беруть участь до 50% студентів коледжу. Традиційними і улюбленими стали конкурс до дня студента «Міс коледж», концерт присвячений Дню працівника освіти та Дня фармацевта, свято весни та ніжності до Міжнародного жіночого дня, незабутні теплі та приємні зустрічі випускників. На сьогодні культурний центр коледжу нараховує приблизно 150 талановитих студентів.

Культурний центр, це не тільки прагнення творчо реалізувати себе, але і дружні стосунки, велика і дружня студентська родина. Це активний відпочинок, відвідування театрів, музеїв, галерей, концертів, культурно-масових заходів міста, екскурсії по Україні та світу! Це щире спілкування та незабутні емоції та враження на все життя.
Усі творчі задуми та мистецькі ідеї можуть бути реалізовані саме в культурному центрі, головне – просто мати бажання та бути відповідальними за свої мрії. Ласкаво просимо до культурно-мистецького життя Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету.

 

Сделано на Padlet
Print Friendly, PDF & Email