XV Всеукраїнська інтернет-олімпіада з історії «На урок»

05 грудня 2022 р. студенти І-ІІІ курсів Фахового коледжу НФаУ взяли активну участь у XV Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з історії «На урок». Інтернет-олімпіади «На Урок» – цікавий інтерактив для здобувачів освіти та зручний інструмент контролю знань студентів.

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» – це можливість перевірити свої знання та повторити вивчений матеріал. На учасників чекали захопливі інтерактивні завдання.

Олімпіади «На урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх. Кожний учасник олімпіади отримав унікальну можливість продемонструвати реальний рівень знань та проявити власні здібності.

Всього студенти ФкНФаУ здобули 18 дипломів різного ступеня (4 Дипломи І ступеня; 8 Дипломів ІІ ступеня; 6 Дипломів ІІІ ступеня).

Вітаємо усіх переможців та учасників з цими здобутками!

Дипломи І ступеня

Дипломи ІІ ступеня