Вітаємо учасників ІV Всеукраїнської курсантсько-студентської науково-практичної конференції

23 листопада 2018 р. на базі Військової академії (м. Одеса) відбулась ІV Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція «Національна безпека України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення».
За задумом організаторів, основною метою заходу було залучення курсантів і студентів до обговорення актуальних наукових та практичних проблем у сфері національної безпеки України та визначення підходів до вирішення порушених питань.

Студенти коледжу представили тези дослідницьких проектів:

• Вакуленко Ольга «Можливості застосування екстемпоральних косметичних засобів військовослужбовцями» (науковий керівник: Дерегуз Л.В.)
  • Чеботарьова Анастасія та Кралін Микита «Роль фармацевта у забезпеченні якості медичної допомоги військовослужбовцям» (наукові керівники: к.пед.н. Кудрявцева Т.О., Строна О.В.);
  • Бекешко Вікторія «Здоровя студентства – запорука національної безпеки держави» (науковий керівник: к.пед.н. Кудрявцева Т.О.).

Дякуємо учасникам, які гідно представили Коледж НФаУ на цьому заході, за що оргкомітет відзначив їх сертифікатами.