Музей історії Національного фармацевтичного університету

12 грудня 2017 р. в рамках вивчення дисципліни «Історія медицини та фармації» студенти-бакалаври коледжу, групи ФБ 10 та ФБ 20 м (викладач кандидат історичних наук Горбаньов В.В.), відвідали Музей історії фармації НФаУ.

Під час екскурсії студенти мали можливість побачити експонати музею: ваги ХІХ сторіччя, на яких працював М.О. Валяшко; фармакопею німецькою мовою з кольоровими ілюстраціями ручної роботи, видана у 1890 р.; особиста справа М.О. Валяшка; лабораторний посуд кінця ХІХ ст.; експонати з колекції лікарських рослин Харківського імператорського університету, датовані ХІХ ст., наукові праці академіка В.П. Черних та інші.

Матеріали з історії фармації, що містяться в експозиції музею надають можливість студентам краще ознайомитися з наступними темами: «Історія традиційної народної фармації», «Історія фармації в давні часи», «Історія фармації у середні віки». Працівники музею історії НФаУ, створили для студентів теплу камерну атмосферу і запропонували присутнім зануритися в історичну атмосферу, об’єднати зусилля, знайти точки дотику, щоб якомога повніше відобразити і зафіксувати історію фармації.