IV Міжвузівська науково-практична студентська конференція «Безпека сучасного українця»

27 лютого 2020 р. участь у IV Міжвузівській науково-практичній студентській конференції «Безпека сучасного українця»

Студенти Коледжу НФаУ Мацик О., Свистун С. та Люткіна В. взяли участь у IV Міжвузівській науково-практичній студентській конференції «Безпека сучасного українця», яка пройшла на базі Харківського гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ. Студентки презентували цікаві доповіді («Самолікування: ризики та небезпеки сучасності», «Безпека в інтернеті – вимога сучасності», «Нікотинова та наркотична реальність»), в яких розкрили потенційні загрози та актуальні небезпеки сьогодення, а також визначили основні заходи безпеки щодо запобігання їх негативного впливу.

По закінченню конференції усі учасники були нагороджені грамотами.