Відкрита виховна година до 308-річчя зі дня народження М.В.Ломоносова

21 листопада 2019 р. в групі ФБ-10 за участю студентів групи Ф-22 викладачами ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. та Горбуновою Н.І. було проведено виховну годину, присвячену 308-річчю до дня народження М.В. Ломоносова. Студенти підготували цікаві доповіді, у яких розкрили досягнення Ломоносова не тільки як хіміка, але й як фізика, художника, астронома, язиковеда, поета-реформатора, суспільного діяча, геолога. Крім того, студенти підготували відомості про родину та особисте життя Ломоносова, про його мати, батька, дружину та дітей. На завершенні виховної години було згадано слова В.Г. Белинского:

«…Зрелище жизни великого человека есть всегда прекрасное зрелище: оно возвышает душу, мирит с жизнью, возбуждает деятельность».