Хімія для особливих дітей

20 листопада 2019 р. Коледж НФаУ відвідали учні 7 та 9 класів комунального закладу «Харківська санаторна школа № 1» Харківської обласної ради. Відповідальний секретар приймальної комісії Логвиненко О.В. надала інформацію про наш навчальний заклад та умови прийому; викладач ЦК «Фармацевтичної хімії та фармакогнозії» Тюкіна В.М. розповіла школярам про використання лікарських рослин для лікування багатьох захворювань, а також діти мали змогу ознайомитись з макроскопічним та мікроскопічним аналізом лікарських рослин. Викладачі ЦК «Хімічних дисциплін» Горбунова Н.І., Ісаєнко Ю.В. та Павлова Л.П. ознайомили школярів з хімічними лабораторіями Коледжу, продемонстрували декілька цікавих хімічних дослідів та надали можливість гостям виконати власноруч хімічні експерименти. Діти, що мають певні проблеми зі здоров’ям, набули багато нових та цікавих знань з предметів «Біологія» та «Хімія», отримали незабутні враження від побачених дивовижних дослідів та ознайомились з нашим навчальним закладом, де їх, можливо як майбутніх студентів, завжди чекають уважні та досвідчені викладачі.