Чергове засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології

17 жовтня 2019 р. на базі Коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося чергове засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології, головою якого є викладач ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні викладачі Коледжу та багато викладачів, які є представниками інших навчальних закладів Харківської області. Було заслухано доповіді викладачів Коледжу НФаУ Горбунової Н.І. за темою «Реферат як спосіб підвищення навчальної та наукової роботи» та Ісаєнко Ю.В. за темою «Сучасна українська номенклатура неорганічних та органічних сполук». Також голова ЦК «Хімічних дисциплін» Сафронова Г.Ю. повідомила присутніх про заплановану хімічну конференцію. Всю інформацію було прийнято аудиторією із зацікавленістю. Готуємось до наступних зустрічей!