1 грудня 2023 р. викладачка циклової комісії медико-біологічних дисциплін Ольга СУХЕНКО в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провела виховний захід «Шлях до здоров’я. Знати, щоб жити»

1 грудня 2023 р. викладачка циклової комісії медико-біологічних дисциплін Ольга СУХЕНКО в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провела виховний захід «Шлях до здоров’я. Знати, щоб жити». У такий день здобувачі освіти коледжу зібралися разом, щоб обговорити виклики та досягнення в глобальній боротьбі з цією великою епідемією та підтримати ідею толерантності, інклюзивності та спільної відповідальності. Відзначаючи Всесвітній день боротьби зі СНІДом, ми підкреслюємо важливість об’єднання сил у глобальних діях проти СНІДу. Це не лише день вшанування тих, хто втратив життя внаслідок цієї хвороби, але й день, коли ми можемо знову підтвердити наше прагнення об’єднати зусилля та перевершити всі обмеження, які ставлять перед нами цей виклик. 

Лише разом ми зможемо збільшити усвідомлення, забезпечити доступ до ефективної медичної допомоги та підтримки для тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією. Сьогоднішні обговорення, доповіді та обмін думками будуть кроком у напрямку розуміння та вирішення проблем, пов’язаних із СНІДом.

Print Friendly, PDF & Email