Фармація

ФармаціяВи на порозі прийняття важливого рішення «Ким бути?». Виберіть освітню програму галузі «Фармація». Асистент фармацевта — це людина, яка займається виготовленням чи реалізацією, зберіганням лікарських препаратів, перевіркою їх якості, проводить санітарно-просвітницьку й інформаційну роботу серед населення. Діяльність фармацевта вимагає наявності знань в області хімії, біології, медицини.
Частіше за все асистенти фармацевта здійснюють свою діяльність в аптеці, але не виключена робота в аптечному пункті, на фармацевтичній фірмі, фармацевтичному складі, в контрольно-аналітичній лабораторії. Склад, площа, планування, обладнання робочих приміщень залежить від специфіки виконуваної роботи.
У роботі асистента фармацевта необхідні такі навички і вміння: знання лікарських препаратів, уміння проконсультувати клієнта, відповідальність, комунікабельність, ввічливість, чесність, уміння працювати в колективі, старанність, самовіддача, уважність, зосередженість, охайність. Любов до професії обов’язкова.
Запит на ринку праці на даних спеціалістів високий: відкриваються аптеки, представництва іноземних фармацевтичних компаній.
Асистент фармацевта – початкова сходинка до кар’єри. Кар’єрний ріст вітається в різних секторах фармацевтичного ринку. Щорічно світовий ринок ліків зростає на 9-10%. Кожний рік все більше фармацевтичних спеціалістів отримують цікаву роботу і гідну заробітну плату.

 

Print Friendly, PDF & Email