Виробництво фармацевтичних препаратів

Виробництво фармацевтичних препаратівКоледж – єдиний навчальний заклад України, що готує фахових молодших бакалаврів за освітньою програмою «Виробництво фармацевтичних препаратів».
Виготовлення ліків!
Чи не ця справа є найкориснішою і найгуманнішою?! До охорони здоров’я, до виробництва лікарських препаратів причетною може бути тільки професійно-освічена людина, виважені дії якої покликані не нашкодити. Це є головним принципом, якого дотримуються спеціалісти у своїй діяльності.
Хіміко-фармацевтичній галузі, що постійно розвивається, не обійтися без професіоналів.
Якщо ти: Допитливий, цілеспрямований, любиш вникати в суть явищ, прагнеш до досконалості та досягнення своєї мети – виробництво фармацевтичних препаратів – твоя спеціальність!
Ти дізнаєшся про:
– склад та технологічний процес виготовлення лікарських препаратів;
– обладнання для виробництва таблеток, мазей, капсул;
– що таке GMP (належна виробнича практика)
Технік-технолог готується для роботи в цехах, на дільницях, у відділах головного технолога, технічного контролю фармацевтичних підприємств, у науково-дослідних установах.
На цей час на фармацевтичному ринку України діє близько 200 фармацевтичних фірм, які чекають кваліфікованих фахівців.
Провідні підприємства України, що запрошують на роботу:
Харків: ФФ «Здоров’я», ДФП «Здоров’я народу», ЗАТ «Лікхім-Харків», ВАТ «ХІМФАРМЗАВОД «Червона зірка», АТ «Стома», ПАТ «Фармстандарт-Біолік»
Київ: ЗАТ ФФ «Дарниця», ВАТ «Фармак», ОАО «Біофарма»
Львів: АТ «Галичфарм»
Одеса: ВАТ«Гемопласт»
Житомир: ЗАО «Ліктрави»
Випускники коледжу, маючи міцний запас знань, продовжують здобувати вищу освіту в університетах за скороченими термінами навчання (НФаУ, НТУ “ХПІ”, ХНУ ім. Каразіна, ХАМГ тощо).
 

 

Print Friendly, PDF & Email