Голова циклової комісії
ГОРБАНЬОВ
Валерій Вікторович
кандидат історичних наук,
вища категорія,
старший викладач
У складі циклової комісії 12 викладачів:
Буданова Валентина Єгорівна | вища категорія, методист |
Дідух Олег Іванович | перша категорія |
Драннік Ольга Вікторівна | вища категорія, старший викладач |
Золотницька Ганна Леонідівна | вища категорія, старший викладач |
Коваленко Ольга Юріївна | перша категорія |
Рудакова Олена Іванівна | вища категорія, старший викладач |
Рябченко Валерій Олександрович | вища категорія, старший викладач |
Ситник Тетяна Миколаївна | перша категорія |
Столяренко Тетяна Леонідівна | кандидат педагогічних наук, вища категорія, старший викладач |
Тітар Олександр Іванович | вища категорія, старший викладач |
Тулінов Антон Юрійович | перша категорія |
які викладають дисципліни:
- Математика
- Фізика та астрономія
- Інформатика
- Географія
- Громадянська освіта
- Художня культура (Культурологія)
- Всесвітня історія.
- Історія України
- Основи правознавства
- Економічна теорія
- Основи філософських знань
- Соціологія
- Історія медицини та фармації
- Історія та культура України
- Філософія
- Фізична культура
- Фізичне виховання
Голова циклової комісії
ГОРБАНЬОВ
Валерій Вікторович
кандидат історичних наук,
вища категорія,
старший викладач
У складі циклової комісії 12 викладачів:
Буданова Валентина Єгорівна | вища категорія, методист |
Дідух Олег Іванович | перша категорія |
Драннік Ольга Вікторівна | вища категорія, старший викладач |
Золотницька Ганна Леонідівна | вища категорія, старший викладач |
Коваленко Ольга Юріївна | перша категорія |
Рудакова Олена Іванівна | вища категорія, старший викладач |
Рябченко Валерій Олександрович | вища категорія, старший викладач |
Ситник Тетяна Миколаївна | перша категорія |
Столяренко Тетяна Леонідівна | кандидат педагогічних наук, вища категорія, старший викладач |
Тітар Олександр Іванович | вища категорія, старший викладач |
Тулінов Антон Юрійович | перша категорія |
які викладають дисципліни:
- Математика
- Фізика та астрономія
- Інформатика
- Географія
- Громадянська освіта
- Художня культура (Культурологія)
- Всесвітня історія.
- Історія України
- Основи правознавства
- Економічна теорія
- Основи філософських знань
- Соціологія
- Історія медицини та фармації
- Історія та культура України
- Філософія
- Фізична культура
- Фізичне виховання
Голова циклової комісії
ГОРБАНЬОВ
Валерій Вікторович
кандидат історичних наук,
вища категорія,
старший викладач
У складі циклової комісії 12 викладачів:
Буданова Валентина Єгорівна | вища категорія, методист |
Дідух Олег Іванович | перша категорія |
Драннік Ольга Вікторівна | вища категорія, старший викладач |
Золотницька Ганна Леонідівна | вища категорія, старший викладач |
Коваленко Ольга Юріївна | перша категорія |
Рудакова Олена Іванівна | вища категорія, старший викладач |
Рябченко Валерій Олександрович | вища категорія, старший викладач |
Ситник Тетяна Миколаївна | перша категорія |
Столяренко Тетяна Леонідівна | кандидат педагогічних наук, вища категорія, старший викладач |
Тітар Олександр Іванович | вища категорія, старший викладач |
Тулінов Антон Юрійович | перша категорія |
які викладають дисципліни:
- Математика
- Фізика та астрономія
- Інформатика
- Географія
- Громадянська освіта
- Художня культура (Культурологія)
- Всесвітня історія.
- Історія України
- Основи правознавства
- Економічна теорія
- Основи філософських знань
- Соціологія
- Історія медицини та фармації
- Історія та культура України
- Філософія
- Фізична культура
- Фізичне виховання
Голова циклової комісії
ГОРБАНЬОВ
Валерій Вікторович
кандидат історичних наук,
вища категорія,
старший викладач
У складі циклової комісії 12 викладачів:
Буданова Валентина Єгорівна | вища категорія, методист |
Дідух Олег Іванович | перша категорія |
Драннік Ольга Вікторівна | вища категорія, старший викладач |
Золотницька Ганна Леонідівна | вища категорія, старший викладач |
Коваленко Ольга Юріївна | перша категорія |
Рудакова Олена Іванівна | вища категорія, старший викладач |
Рябченко Валерій Олександрович | вища категорія, старший викладач |
Ситник Тетяна Миколаївна | перша категорія |
Столяренко Тетяна Леонідівна | кандидат педагогічних наук, вища категорія, старший викладач |
Тітар Олександр Іванович | вища категорія, старший викладач |
Тулінов Антон Юрійович | перша категорія |
які викладають дисципліни:
- Математика
- Фізика та астрономія
- Інформатика
- Географія
- Громадянська освіта
- Художня культура (Культурологія)
- Всесвітня історія.
- Історія України
- Основи правознавства
- Економічна теорія
- Основи філософських знань
- Соціологія
- Історія медицини та фармації
- Історія та культура України
- Філософія
- Фізична культура
- Фізичне виховання