Із добрими сподіваннями

Цього року студенти ІІ курсу Коледжу НФаУ вперше складатимуть екзамен з української мови у формі ЗНО. Викладацький склад і студенти нашого навчального закладу з надією і хорошими сподіваннями розпочали черговий етап напруженої підготовчої праці на освітянській ниві.

В рамках Тижня української писемності і мови у Коледжі пройшли філологічні змагання “Ігри патріотів”. У змаганнях взяли участь команди ІІ курсу:

  • “Дивослово” – група Ф-27;
  • “Мовознавці”  – група Ф-24;
  • “Українознавці” – група  В-20.

Викладач української мови Сатуновсьа І. Ф. розробила і запропонувала для змагань цікаві творчі завдання патріотичного спрямування: “Мовне асорті”, завдання для капітанів, завдпння аналітичного характеру, тематику для створення оригінальних висловлювань, розгадування кросвордів і шарад.

Змагання були спрямовані на покращення різних аспектів організаційно-виховного процесу, діагностику рівня засвоєння навчального матеріалу, створення умов длдя вирішення проблем і рефлексії студентів, творчоо пошуку і самоосвіти.

Окрім цього, ігри стали дієвим заходом з патріотичного виховання студентської молоді.

Хай же хороший старт стане цікавим навчальним роком і завершиться успішним фінішем для всіх наших студентів та їхніх наставників!!!

Із добрими сподіваннями Із добрими сподіваннями Із добрими сподіваннями Із добрими сподіваннями Із добрими сподіваннями Із добрими сподіваннями Із добрими сподіваннями Із добрими сподіваннями

Print Friendly, PDF & Email