В рамках Тижня української писемності і мови у Коледжі пройшли філологічні змагання “Ігри патріотів”. У змаганнях взяли участь команди ІІ курсу:
- “Дивослово” – група Ф-27;
- “Мовознавці” – група Ф-24;
- “Українознавці” – група В-20.
Викладач української мови Сатуновсьа І. Ф. розробила і запропонувала для змагань цікаві творчі завдання патріотичного спрямування: “Мовне асорті”, завдання для капітанів, завдпння аналітичного характеру, тематику для створення оригінальних висловлювань, розгадування кросвордів і шарад.
Змагання були спрямовані на покращення різних аспектів організаційно-виховного процесу, діагностику рівня засвоєння навчального матеріалу, створення умов длдя вирішення проблем і рефлексії студентів, творчоо пошуку і самоосвіти.
Окрім цього, ігри стали дієвим заходом з патріотичного виховання студентської молоді.
Хай же хороший старт стане цікавим навчальним роком і завершиться успішним фінішем для всіх наших студентів та їхніх наставників!!!
![Із добрими сподіваннями](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/IhryPatriotiv_2017-1.jpg)
![Із добрими сподіваннями](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/IhryPatriotiv_2017-2.jpg)
![Із добрими сподіваннями](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/IhryPatriotiv_2017-3.jpg)
![Із добрими сподіваннями](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/IhryPatriotiv_2017-4.jpg)
![Із добрими сподіваннями](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/IhryPatriotiv_2017-5.jpg)
![Із добрими сподіваннями](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/IhryPatriotiv_2017-6.jpg)
![Із добрими сподіваннями](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/IhryPatriotiv_2017-7.jpg)
![Із добрими сподіваннями](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/IhryPatriotiv_2017-8.jpg)