У центральному парку культури та відпочинку студенти відвідали традиційний ярмарок спорту «Харків – спортивна столиця». На ньому було представлені різні види спорту, показові виступи спортивних колективів, різноманітні спортивні конкурси та змагання.
В той самий час на базі Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» проходили урочистості з нагоди Деня танкіста. На цьому заході міністром оборони України С. Полторак було нагороджено військових, що захищали незалежність та суверенітет України у зоні АТО. Також було представлено техніку яка знаходиться озброєнні ЗСУ. На завершення свята військові продемонстрували постановочний бій.
![Свято спорту](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/09092017_1.jpg)
![Свято спорту](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/09092017_2.jpg)
![Свято спорту](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/09092017_3.jpg)
![Свято спорту](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/09092017_4.jpg)
![Свято спорту](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/09092017_5.jpg)
![Свято спорту](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/09092017_6.jpg)
![Свято спорту](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/09092017_7.jpg)
![Свято спорту](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/09092017_8.jpg)
![Свято спорту](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/09092017_9.jpg)