Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта

З нагоди Дня фармацевтичного працівника України співробітники Коледжу Національного фармацевтичного університету отримали почесні відзнаки Харківської обласної державної адміністрації.

Також нагороди головою ОДА Юлією Світличною було вручено найкращим представникам фармацевтичної галузі Харківщини.

Від фармацевта залежить багато – здоров’я людини й, відповідно, її настрій. А здоров’я громадян є запорукою розвитку всіх галузей і держави взагалі. В регіоні функціонує розгалужена аптечна мережа та працюють підприємства, які виробляють лікарські засоби. Біля 40% всього українського експорту виробляється саме тут, на Харківщині. Маємо гарні умови та робимо все, щоб створювати привабливий бізнес-клімат, що дає можливість фармацевтичній сфері розвиватися“, – зауважила голова ХОДА.

Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта Працівники коледжу отримали відзнаки до Дня фармацевта

Print Friendly, PDF & Email