Працевлаштування

Ознайомтеся, будь ласка, з переліком вакансій, що надходять до Коледжу й можуть зацікавити студентів випускних курсів та випускників:


2Група компаній «Аптекар» запрошує до співпраці фармацевтів з України. Ми пропонуємо офіційне оформлення, комфортні умови праці і графік роботи, професійний розвиток і кар’єрне зростання, стабільну заробітну плату.

З усіх питань звертайтеся до менеджерів з персоналу:

Будемо раді бачити Вас в нашій команді!

Адреса:  220100, м. Мінськ, вул. Богдановича, 78

телефон / факс: 8 017 248 48 50

моб. телефон: 8 044 577 44 94


Мережа аптек “Здравица” запрошує на роботу фармацевтів в аптеку в містечко Нікольське (раніше Володарське) Донецької області (в 20 км на захід від Маріуполя).

Пропонують повний соціальний пакет: офіційне працевлаштування, оплачувана річна відпустка за графіком, оплата лікарняних листів, збереження робочого місця на час відпустки по вагітності та родам.

Гарантують високу заробітну плату, достойну систему мотивації, можливість безкоштовного навчання новими технологіями продажів, проходження курсів підвищення кваліфікації фармацевтів.

Для своїх працівників надають: базу проходження інтернатури, можливість кар’єрного росту та просування в компанії.
Готові розглянути студентів заочного відділення.

Всі питання по телефону 050-472-21-59.


“Аптека груп” – фармацевтичний холдинг №1 в Бєларусі, найбільша мережа аптек ADEL і “Добрыя лекі” активно співпрацює з молодими фармацевтами з України. Для громадян України пропонується офіційне працевлаштування, комфортні умови праці і високий рівень заробітної плати.

Звертатися до менеджерки з персоналу ТОВ “Фарммаркет плюс” Марини Пафнутової:
Мінськ, вул. Кальварійська, 44
+375 44 5034014
pafnutova@phg.by


Аптечна мережа “ЧАША Міррен”, яка представлена ​​в Дніпропетровській області (в основному аптеки розташовані в Новомосковському і Павлоградському районах), що має трохи більше двох років в фармбізнесі й перебуває зараз на стадії активного зростання, постійно потребує нових фахівців різного рівня – фармацевтів і провізорів.

Звертатися до мережі аптек “ЧАША Міррен” до Олега Кваши:
067 6330150

Сторінки в соціальних мережах: facebook, instagram


Працевлаштування

Компанія “АІМ” запрошує випускників на посади хіміків-аналітиків і лаборантів хімічного аналізу на роботу в контрольно-аналітичну лабораторію (робота пов’язана з контролем якості лікарських засобів, сировини та матеріалів), апаратників пакувально-фасувальних машин, майстра дільниці м’яких лікарських форм.

Виробничі ділянки та лабораторія розташовані на базі фармацевтичного підприємства за містом, сел. Васищеве. Трансфер співробітників до місця роботи організований від ст.м. “Проспект Гагаріна”.

Більш докладно читайте тут або на сайті компанії.

Print Friendly, PDF & Email