Правовий тренінг: «Як не стати жертвою злочину»

Сьогодні освіта є важливим фактором залучення людини до державотворення, до вирішення актуальних соціальних проблем. Тому важливою зараз стає правова освіта. Майбутній фахівець – фармацевт повинен орієнтуватися в правових явищах і процесах сучасності, аналізувати і давати правову оцінку діям, які відбуваються в Україні і за її межами, а також вміти захистити свої законні права та інтереси, а також своє життя.

З 1 грудня в коледжі НФаУ викладачами циклової комісії суспільних та загальноосвітніх дисциплін проводиться тиждень правових знань. В двох групах студентів І курсу пройшов правовий тренінг «Як не стати жертвою злочину». Мета заходу: розказати студентам, як уникнути небезпеки стати жертвою злочину, пояснити як діяти в небезпечній ситуації. Захід супроводжувався переглядом відеофільмів, презентаційних матеріалів: «Портрет жертви злочину», «Криміногенна ситуація на Харківщині, дискусіями за темою заходу (обмін думками, обговоренням проблемних ситуацій). Студентам була дана порада як не стати жертвою злочину.

Правовий тренінг: «Як не стати жертвою злочину» Правовий тренінг: «Як не стати жертвою злочину» Правовий тренінг: «Як не стати жертвою злочину» Правовий тренінг: «Як не стати жертвою злочину»

Print Friendly, PDF & Email