Подальше навчання

Ось і настала та довгоочікувана мить, коли Ви тримаєте у руках диплом! Все залишилось позаду – заняття, практика, сесія, захист диплому, підсумкова атестація та багато емоцій. Подальше навчанняМи сподіваємось, що кожен з Вас компетентна в роді своєї діяльності особа, вмієте застосовувати знання на практиці та швидко знайдете високооплачувану роботу за фахом, адже диплом коледжу відкриває багато можливостей та дозволить зайняти гідне місце на будь-якому підприємстві фармацевтичної галузі.

Для молодого фахівця 17–18-ти років, який не замислюється про подальшу кар’єру, цього може бути достатньо, але вже і в цьому віці варто Подальше навчаннядумати про майбутнє, задуматися про розширення своїх професійних компетенцій. Після закінчення коледжу можна подати документи в будь-який заклад вищої освіти, щоб продовжити навчання за порідненою спеціальністю або вибрати іншу. Але варто враховувати, що при зміні напряму спеціальності необхідно мати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Національний фармацевтичний університет створив багаторівневу систему навчання, де ви зможете розширити ваші знання і придбатиПодальше навчання нові компетенції за освітніми програмами – «Фармація», «Технології фармацевтичних препаратів», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Клінічна фармація» та «Фармацевтична хімія». Для вступу молодшому спеціалісту фармації до Національного фармацевтичного університету нема необхідності проходити зовнішнє незалежне оцінювання, адже вступне випробування абітурієнтів складається з фахового комплексного письмового тестування. Навчання відбувається за скороченою програмою на денному та заочному відділеннях. 

Маючи на руках диплом молодшого спеціаліста, можна продовжити навчання за скороченою програмою також у інших закладах вищої освіти: Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та інших.

 

Бажаємо зробити вірний крок на шляху до вдалого професійного зростання;
знайти те, що шукаєте;
ніколи не зупинятися на досягнутому!
 
Пам’ятайте, що якісна освіта – запорука успішного майбутнього!

 

Print Friendly, PDF & Email