Первинна профспілкова організація студентів (ППО)

Первинна профспілкова організація студентів (ППО)27 серпня 2020 р. представники профбюро студентів та співробітників Фахового Коледжу НФаУ, як делегати, були присутні на ХХІХ Конференції Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України. На засіданні було розглянуто багато питань стосовно реформування в сфері охорони здоров’я, ролі студентства в роботі профспілок та питання стосовно вмотивованої участі в профспілковому русі. Одним з важливих питань порядку денного – вибори голови Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України. Шляхом відкритого голосування, одноголосно, на зазначену посаду обрано Альону Благовещенську.

 


Первинна профспілкова організація студентів (ППО)22 листопада 2019 р. голова профбюро студентів Коледжу НФаУ Шемчук О.А. взяла участь у семінарі для профспілок з питань  підготовки та проведення по всій державі звітно-виборної кампанії. 

Захід організувала Харківська обласна організація Профспілки працівників охорони здоров’я України для голів своїх структурних ланок. Для проведення семінару були запрошені викладачі Навчального-методичного центру профспілок з Чернігова Володимир Ковальчук та  Віталій Копиш.

Семінар умовно розділили на три блоки: нормативно-статутний, ігровий та практично-тренінговий. Всі учасники отримали знання, навички, позитивні емоції від плідної роботи, спілкування та нових знайомств, а також сертифікати. 

 


 

Первинна профспілкова організація студентів (ППО)7 листопада 2019 р. Голова профбюро студентів Коледжу НФаУ Шемчук О.А. була присутня на ХІ засіданні Обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.  Головне питання засідання: “Про соціальний діалог у галузі охорони здоров’я регіону та дії Обласного комітету ХООППОЗУ щодо підвищення його ефективності в умовах реформування галузі”.

 


Print Friendly, PDF & Email