Нагородження призерів “Кубку ректора”

27 квітня у Національному фармацевтичному університеті відбулось спортивне свято з нагоди нагородження переможців та призерів змагань з футзалу на приз “Кубок ректора”.
В рамках урочистостей було проведено показові змагання з кроссфіту – наймолодшого та стрімко розвиваючогося виду спорту.
Змагання пройшли у гострій та запеклій боротьбі, в якій команда студентів коледжу поступилась більш досвідченим суперникам – збірній команді студентів університету. Але, не зважаючи на це, усі учасники змагань отримали велике задоволення від спортивного свята.

Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора" Нагородження призерів "Кубку ректора"

Print Friendly, PDF & Email