“Моє покликання  – Фармація” (2021 р.)

Звернення ректора НФаУ проф. Котвіцької А.А.

до учасників конкурсу-огляду презентацій «Моє покликання – Фармація» в рамках Всеукраїнського конкурсу «PANACEA-2021».

 

"Моє покликання  - Фармація" (2021 р.)Шановні колеги, шановне студентство!

Вітаємо всіх, хто відгукнувся на пропозицію взяти участь у проведенні конкурсу-огляду презентацій «Моє покликання – Фармація» в рамках Всеукраїнського конкурсу «PANACEA-2021»!

Як і минулого року, цьогоріч ми не можемо зібратися разом у столиці фармації України через пандемію, однак маємо можливість зберегти традицію проведення конкурсу – у дистанційному режимі.

Харківщина є столицею фармації України. Тут зосереджено потужний потенціал фармацевтичного сектора сфери охорони здоров`я України: національні виробники, аптечні мережі, науково-дослідні установи, галузеві інформаційні видання та Національний фармацевтичний університет (НФаУ).

У 2021 році, 10 вересня, наш університет відзначить своє сторіччя. Фармацевтичний інститут зразка 1921 року – із 28 викладачами та 135 студентами – виріс у потужний освітньо-науковий комплекс із майже 15-тисячним колективом працівників і студентів. Витримавши вантаж десяти десятиліть, Національний фармацевтичний університет і донині залишається єдиним в Україні вітчизняним брендом фармації.

Колектив НФаУ – це корпорація авторитетних освітян, яка за час існування закладу підготувала понад 50 тисяч фахівців. Це також команда ініціативних науковців, яка створила 140 лікарських засобів, та долучилася до розробки низки нормативно-правових актів державного значення, зокрема, Закону України «Про лікарські засоби», Концепції розвитку фармацевтичної галузі України. Наукове підґрунтя цільових програм та проєктів – референтного ціноутворення, реімбурсації, імпортозаміщення, системи оцінки технологій охорони здоров`я – народилося саме у НФаУ.

Наш університет – провайдер якісних освітніх послуг, який вміє бути гнучким і адаптивним. З гордістю говоримо про те, що в університеті із 2007 року впроваджуються дистанційні технології навчання, що дозволило нам оперативно відреагувати на виклики, пов`язані із упровадженням загальнонаціонального карантину та повністю перевести освітній процес у дистанційний формат. Якість освіти забезпечується й замкнутим циклом підготовки, адже у структурі НФаУ функціонують Фаховий коледж та Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації.

Ми тримаємо у фокусі уваги кожного свого студента, дотримуючись студентоцентричності у своїй діяльності. З огляду на потреби наших студентів університет відкриває нові освітні програми, як, скажімо, нова програма «Хвороби дрібних домашніх тварин» у межах спеціальності «Ветеринарна медицина». Її університет проліцензував у 2019 р., а перший набір здійснив у 2020 р. наша молодь отримує всебічну підтримку щодо проходження практик та стажувань за кордоном, участі у наукових конкурсах, спортивних турнірах, мистецьких заходах.

У нас прекрасна матеріально-технічна база. Для забезпечення потреб студентів є 6 гуртожитків, мережа студентських кафе. Розвивати творчі здібності можна у культурному центрі, а підтримувати добру фізичну форму – у центрі здоров`я, спорту та відпочинку. У допомогу молоді – наукова бібліотека, центр інформаційних технологій, центр дистанційних технологій навчання.

Не маємо сумнівів, що наші випускники у майбутньому будуть гідними представниками фармацевтичного сектора сфери охорони здоров`я, а вас, шановні випускники коледжів та училищ, будемо раді бачити у якості наших студентів.

Не пропустіть головну подію свого життя – вступ до престижного освітнього закладу – Національного фармацевтичного університету!

З вітаннями та побажаннями успіху від академічного корпусу Національного фармацевтичного університету й педагогічного колективу Коледжу Національного фармацевтичного університету,

 

Ректор Національного фармацевтичного університету                             Алла Котвіцька

 

КОНКУРСНІ РОБОТИ

Інформаційний лист №1

Iнформацiйний лист №2

Органiзацiйний комитет конкурсу 

Положення про проведення конкурсу-огляду презентацiй “Моe покликання –  Фармацiя” в рамках Всеукраiнського конкурсу PANACEA-2021

Print Friendly, PDF & Email