“Моє покликання – Фармація” (2020 р.)

Положення про проведення конкурсу-огляду презентацій “Моє покликання –Фармація-2020”, в рамках Всеукраїнського конкурсу PANACEA

 

Звернення ректора НФаУ проф. Котвіцької А.А.

до учасників конкурсу-огляду презентацій «Моє покликання – Фармація-2020» в рамках Всеукраїнського конкурсу «PANACEA-2020».

 

Шановні колеги, шановні студенти!

Рада вітати всіх, хто відгукнувся на нашу пропозицію та взяв участь у проведенні конкурсу-огляду презентацій «Моє покликання – Фармація» в рамках Всеукраїнського конкурсу «PANACEA-2020».

Саме у ці дні освітня фармацевтична спільнота могла б зустрітися у фармацевтичному серці України – у Харкові, в Коледжі Національного фармацевтичного університету, та провести ХХ Всеукраїнський конкурс «PANACEA-2020». Але життя внесло свої корективи: у світі вирує коронавірусна пандемія.

Сьогодні ми всі працюємо у дистанційному режимі, і саме тому ваша участь у альтернативному інтелектуальному марафоні набуває особливої значимості та цінності. Ми, освітяни, наші студенти, майбутні фахівці фармації, відчуваємо і виявляємо приналежність до фармації – соціально значущої сфери.

Для мене особисто, для працівників Національного фармацевтичного університету та Коледжу Національного фармацевтичного університету фармація – не просто професія. Це спосіб життя. Ми є патріотами своєї Alma Mater, яка сьогодні приймає учасників віртуального конкурсу-огляду.

Історія НФаУ – це більш ніж 200-річний літопис розвитку фармацевтичної освіти України. Ми є єдиним галузевим університетом. Наш колектив – це майже 16 тисяч студентів і майже 2 тисячі співробітників. Викладацький корпус на 91% складається із викладачів з науковим ступенем. Це красномовна цифра. Наші науковці створили сотні лікарських засобів і діляться секретами фахової майстерності зі студентами.

Наш університет має славетне ім`я, відоме в усьому світі. Кожен десятий студент НФаУ – то іноземець. І це є підтвердженням високого рівня репутації університету.

Ми дуже індивідуалізовано ставимося до наших студентів. Сьогодні кожен член команди університету підтримує сформований принцип діяльності – студентоцентричний. Це означає, що будь-які дії університету ми розглядаємо через призму того, чи буде це корисно нашому студенту.

Саме для підвищення якості освіти у нас впроваджена система управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту. Тільки близько чотирьох десятків вітчизняних закладів освіти мають подібні системи.

Для того, щоб наш випускник отримав найцінніше надбання – органічний синтез теоретичних знань та практичних навичок – ми долучаємо до освітньої роботи практиків фармації. Наш університет – це комунікаційний майданчик, який об’єднує професіоналів для ефективного партнерства. У нас створена рада роботодавців, виробники та аптекарі беруть участь у розробці навчальних програм, читають лекції. З орієнтацією на державний євроінтеграційний курс ми вважаємо своїм обов`язком надавати можливість студентам проходити практики у освітніх закладах закордонних держав.

У нас прекрасна матеріально-технічна база. Для забезпечення потреб студентів є 6 гуртожитків, мережа студентських кафе. Розвивати творчі здібності можна у культурному центрі, а підтримувати добру фізичну форму – у центрі здоров`я, спорту та відпочинку. Навчальну підтримку студентам надають наукова бібліотека, центр інформаційних технологій, центр дистанційних технологій навчання.

Переконана, що наші випускники будуть гідними представниками фармацевтичного сектора галузі охорони здоров`я, а учасників нинішнього конкурсу-огляду, цьогорічних випускників коледжів та училищ, будемо раді бачити у якості наших студентів.

Бажаю всім успіхів! Будьмо здоровими!

 

Зі щирими вітаннями від академічного корпусу Національного фармацевтичного університету та педагогічного колективу Коледжу Національного фармацевтичного університету,

 

Ректор                                                                          А.А. Котвіцька

 

 

 

Конкурсні роботи учасників

 

 

Print Friendly, PDF & Email