на 2013-2020 роки 30 квітня 2017 року Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради було проведено один з найяскравіших спортивних заходів року – ІV Харківський міжнародний марафон.
Участь брали понад 10 тисяч спортсменів. Також до цього заходу залучились викладачі та студенти нашого Коледжу. Вони успішно подолали 2 дистанції: міні-марафон (4,2195 км.) та 10 км.
Кожен, хто фінішував отримав диплом учасника забігу. Наші спортсмени отримали незабутні враження та прониклись дружньою атмосферою заходу.
![Коледж на марафоні](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/Marafon-1.jpg)
![Коледж на марафоні](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/Marafon-2.jpg)
![Коледж на марафоні](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/Marafon-3.jpg)
![Коледж на марафоні](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/Marafon-4.jpg)
![Коледж на марафоні](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/Marafon-5.jpg)
![Коледж на марафоні](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/Marafon-6.jpg)
![Коледж на марафоні](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/Marafon-7.jpg)
![Коледж на марафоні](http://college.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/Marafon-8.jpg)
[:]