Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. (до 85-річниці)

В рамках декади циклової комісії суспільних та загальноосвітніх дисциплін з національно-патріотичного виховання 23 листопада 2018 р. до Дня скорботи, в Коледжі НФаУ відбулося вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. та організовано захід «Свічка пам’яті», в якій прийняли участь студенти I, II, III курсів. У навчальних групах відбулися обговорення: «Голодомор не зламав», «Голодомор в історії моєї родини». Студенти підготували стендові доповіді «Забуттю не підлягає». В навчальних групах проведено тематичні виховні години: «Люди правди. Щоб світ знав». Студенти оглянули експозицію літератури в читальній залі бібліотеці: «Жнива скорботи».

Комуністичний режим розглядав українську культурну еліту та економічно незалежне і національно свідоме селянство як реальну загрозу свого існування. Тому від самих початків становлення радянської влади спрямовував проти них спеціальну репресивну політику.

Незважаючи на вчинене вбивство голодом мільйонів українців, спротив тоталітарному режиму продовжувався, набираючи різних форм. Саме завдяки цьому спротиву у 1991 р. Україна змогла стати на шлях незалежності.

Print Friendly, PDF & Email