Випуск з домедичної допомоги

11.05 18 року вперше відбувся випуск студентів, які пройшли піготовку з домедичної допомоги з доглядом за хворим у домашніх умовах. Упродовж трьох місяців 27 студентів вчилися визначати потреби хворої людини, опановували елементи догляду за тяжкохворим із застосуванням сучасних предметів та засобів. Велика увага приділялася догляду за здоровою дитиною в різні вікові періоди та питанням паліативної медицини. Випускники зауважили, що отримані знання та навички допоможуть їм організувати якісний догляд за родичами у домашніх умовах, а також будуть актуальними для майбутніх батьків.

В урочистостях з нагоди закінчення курсів та врученні сертифікатів взяли участь: директор Коледжу, к. фарм. н., доцент, Заслужений працівник фармації України – Прокопенко Т.С., керівник курсів, к.пед.н., – Кудрявцева Т.О., викладач – Сухенко О.В., завідувач канцелярії – Мацуга Т.І. Привітали випускників: заступник директора з навчально-виробничої роботи – Гузєва В.В., завідувачі відділень – Колісник В.М. і Кійко І.В.

Вітаємо наших випускників і бажаємо здоров’я, творчої наснаги, професійного зростання, вміння знаходити оптимальні рішення, які повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя!