Засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології

16 березня 2017 року на базі Коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології. На засіданні були присутні викладачі навчальних закладів міста Харків та Харківської області.

Своїм досвідом роботи зі студентами на заняттях з хімії поділилися:
– викладач Коледжу НФаУ Шепеленко І.С., яка представила доповідь «Активні методи навчання»;
– викладач Коледжу текстилю та дизайну Дяченко Л.Б. яка представила доповідь «Формування дослідницьких умінь студентів при вивченні хімічних дисциплін».

Учасники засідання обмінялися думками щодо організації роботи з обдарованими студентами.

Голова обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології, кандидат хімічних наук, викладач Коледжу НФаУ Ісаєнко Ю.В. ознайомила присутніх із новинками педагогічної літератури.

Одним з результатів чергового засідання методичного засідання стало прийняття ряду рекомендацій щодо методики викладання хімії та біології у коледжах та організації пошукової роботи студентів.

Готуємось до наступних зустрічей!