Нагородження призерів “Кубку ректора”

27 квітня у Національному фармацевтичному університеті відбулось спортивне свято з нагоди нагородження переможців та призерів змагань з футзалу на приз “Кубок ректора”.
В рамках урочистостей було проведено показові змагання з кроссфіту – наймолодшого та стрімко розвиваючогося виду спорту.
Змагання пройшли у гострій та запеклій боротьбі, в якій команда студентів коледжу поступилась більш досвідченим суперникам – збірній команді студентів університету. Але, не зважаючи на це, усі учасники змагань отримали велике задоволення від спортивного свята.