Вшанування пам’яті загиблих в роки Голодомору в Україні

Сиве благання Вкраїни-Вітчизни:

– Синку, як виживеш, все розкажи!

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. У пікові місяці Голодомору щохвилини в Україні помирало 24 людини. Щорічний національний день пам’яті припадає на четверту суботу листопада.

Терор голодом, що діяв в Україні протягом 22-х місяців − це свідома і цілеспрямована політика сталінського уряду. Ця карально-репресивна акція була спрямована на упокорення українського селянства, на знищення самостійних селянських господарств − соціально-економічних підвалин української нації.

В рамках тижня національно-патріотичного виховання цикловою комісією суспільних дисциплін 23 листопада 2016 року в Коледжі НФаУ було проведено зустріч з представником Харківського історичного музею ім. М.Ф.Сумцова. Для студентів І курсу цитувалися архівні документи із грифом «Цілком таємно», демонструвалися документальні кадри тих часів, для просмотру надані експонати пересувної виставки «Голодомор на Харківщині 1932-1933рр.». Також викладачі та студенти підготували стіннівки, провели виховні години, оформили експозицію «Свічка пам’яті».