Відкрита виховна година до 305-річчя з дня народження М.В. Ломоносова

28.11.2016 року в групах Ф-101 та Ф-102 викладач ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. разом з кураторами груп Орловою Л.А. та Мартиновою О.В. провели виховну годину, присвячену до 305-річчя з дня народження М.В. Ломоносова.

Студенти підготували цікаві доповіді, у яких розкрили досягнення Ломоносова не тільки як хіміка, але й як фізика, художника, астронома, мовознавця, поета-реформатора, суспільного діяча, геолога. Крім того, студенти підготували відомості про родину та особисте життя Ломоносова, про його матір, батька, дружину та дітей.

Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

На завершенні виховної години було згадано слова В.Г. Белинського:«…Зрелище жизни великого человека есть всегда прекрасное зрелище: оно возвышает душу, мирит с жизнью, возбуждает деятельность».