Толока добрих ідей

11 листопада 2016 року відбувся фестиваль соціальних активностей серед студентів ПТНЗ та коледжів «Толока добрих ідей».

Студенти Коледжу НФаУ зайняли ІІ місце у конкурсі  презентацій соціальних ініціатив команд волонтерів.

Волонтерська ініціатива об’єднала студентів і викладачів коледжу НФаУ ще у 2014 році в створенні соціального проекту «Від серця до серця».

Благодійна діяльність в коледжі здійснюється у декількох напрямках, а саме:

• Проведення благодійної акції «Підтримай солдата», яка об’єднала декілька соціальних ініціатив:
    – придбання медикаментів, засобів гігієни, одягу тощо для бійців АТО та поранених, які знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі м. Харкова;
    – виготовлення студентами лікарських трав’яних зборів «Козацький чай», які мають імуностимулюючу дію, для відправки бійцям в зону бойових дій;
    – написання для українських бійців листів-побажань, фото-привітань в рамках акції «Назустріч мрії» тощо.
  • Участь у благодійній акції «Вища школа Харківщини – шкільним бібліотекам Луганської і Донецької областей».
  • Проведення соціальних акцій «Допоможемо талантом дітям!», метою яких є не тільки розвиток творчих здібностей та обдарувань наших студентів, а й реальна допомога дітям з особливими потребами. Завдяки благодійним виставкам були зібрані кошти, на придбання: – подарунків вихованцям Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8»; – лікарських препаратів для онкохворих дітей гематологічного відділення Харківської міської дитячої клінічної лікарні № 16 та інше.
  • Проведення майстер-класів з хімії для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч;
  • Проведення спільних святкових концертів разом із вихованцями СНВК №8; організація студентського лекторію «Мої погані звички» тощо.

img_8372 img_8425img_8452img_8534nl0kucyalce

Так, в процесі реалізації студентських соціальних ініціатив формується професійна компетентність майбутніх фармацевтів.