Конкурс ораторської майстерності

8 листопада 2016 року в Коледжі НФаУ відбувся конкурс ораторської майстерності, що вже став доброю традицією й має свою історію. Цього року 17 учасників змагалися за титул найкращого у красномовстві та акторському таланті.

На сцені були представлені як відомі особистості (Леся Українка, Олена Теліга, Марко Вовчок, Жаклін Кеннеді, Баба Яга, Катерина), так і зовсім несподівані образи (сліпа княгиня, сучасний студент, богиня кохання та інші). На конкурсі прозвучали уривки з творів класиків (Василя Симоненка, Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Марка Кропивницького), а також власні спроби наших студентів.

Перемогу здобули Діана Гризо (група Ф-16) — І місце, Анастасія Мороз (група Ф-24), Софія Чвалун (група Ф-21) — ІІ місце, Кіра Бабенко (група Ф-11), Юлія Котелевська (група Ф-21) — ІІІ місце.