Відкриття Тижня рідної мови

Мова — не лише засіб спілкування, це національна гідність та колорит. Мова — це безцінний скарб народу, його мудрість. Українська мова — одна з найрозвиненіших i наймилозвучнiших у свiтi. Ще змалечку в словах рідної мови людина відкриває для себе великий i чарівний світ життя. Рідне слово — найкраще, бо саме воно супроводжує наші найдорожчі спогади. Рідна мова — невід’ємна частина нашого icнування. Нею ми передаємо свої найпотаємніші почуття й переживання… Цей ряд можна продовжувати до безкінечності, адже значення мови неможливо переоцінити.

Тож не випадково на початку листопада 2016 року в Коледжі НФаУ відбувся Тиждень рідної мови. Стартував він 7 листопада. Завчасно для проведеного заходу студенти груп готували відеорепортажі, у яких підняли актуальні мовні питання сьогодення. Задуми студентів були різноманітними: хтось поцікавився знаннями мови й літератури не лише серед студентів і викладачів коледжу, але й у мешканців міста, хтось взяв інтерв’ю, а хтось просто зізнався в любові своїй Батьківщині.

До відкриття тижня студенти підготували святкові стіннівки, на яких представили улюблених письменників груп. Серед них — Григорій Сковорода, Марко Вовчок, Тарас Шевченко, Іван Франко, Михайло Коцюбинський, Леся Українка, Володимир Сосюра, Олександр Довженко, Іван Багряний, Василь Симоненко, Ліна Костенко, Анатолій Перерва та Сергій Жадан. Лідерами серед зображених стали славетний Кобзар Тарас Шевченко та живий класик Ліна Костенко.