Введення в спеціальність

17 листопада 2016 року, в стінах коледжу, циклова комісія технології ліків та організації і економіки фармації провела відкритий захід для студентів-першокурсників спеціальності «Фармація» на тему: «Введення в спеціальність». Мета якого – розширити уявлення про майбутню професію, розглянути перспективи працевлаштування та подальшого навчання.

Лекція у своєму складі мала інформативну частину, на якій студентам було запропоновано ближче познайомитись з винаходами фармацевтів минулого часу, зокрема були обговорені такі питання: «Хто такий фармацевт?», «Що таке фармація?». Аудиторія із захопленням вступила до дискусії – якими навичками повинен володіти фармацевт, щоб він міг вільно конкурувати на ринку праці.

За допомогою цього заходу були виділені основи професійної діяльності та якості майбутнього фахівця фармації.

4ftnynmclri rvkpezabp9g