В гостях у Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна

Напередодні Міжнародного дня науки студенти Коледжу НФаУ відвідали фізичний факультет Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна.

Члени гуртків «Эврика!» та «Ерудит» відвідали аудиторію імені академіка К.Д. Синельникова, де відбулася зустріч з деканом фізичного факультету проф. Р.В.Вовк, зав. кафедрою експериментальної фізики проф. В.П. Пойда, які розповіли про розвиток та становлення фізики у Харкові та внесок саме вчених факультету у скарбницю фізичної науки. Наші студенти з зацікавленістю відкривали для себе нові ім’я вчених та невідомі сторінки у розвитку фізики.

Завідувач лабораторією учбового експерименту Б.М. Валійов провів низку фізичних  дослідів, які дуже зацікавили студентів коледжу. Усі відвідувачі мали можливість брати участь у дослідах та навчитися працювати на електронному мікроскопі в лабораторії електронної мікроскопії.

Зустріч з вченими фізичного факультету тривала понад 3 години, а цікаві питання все не закінчувалися, тому було прийняте рішення відвідувати лабораторію фізичного факультету регулярно по четвергам та суботам.

dsc04704 dsc04706 dsc04712