Cтудентська конференція “ Шляхом незалежності – шляхом розбудови ”

Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради…

12 жовтня 2016 року з нагоди 25-ої річниці прийняття Акту незалежності України в Коледжі НФаУ відбулася студентська конференція “ Шляхом незалежності – шляхом розбудови ”, яку організували викладачі циклової комісії суспільних та загальноосвітніх дисциплін.

Студенти намагалися донести своє бачення ситуації стосовно розвитку науки, культури, спорту. Надзвичайно змістовними були доповіді стосовно етапів державотворення, участі нашої держави в міжнародних організаціях.

Нинішні події в Україні – це історичне випробовування для українців на шляху до свободи.  Саме у такі моменти й вирішується доля народу, випробовується вся міць, вся здатність вистояти перед, здавалося б, непереборним руйнівним ураганом історичних подій і досягнути, наперекір всьому, утвердження своєї волі та реалізації прагнень до свободи і суверенності.