«Дорога до слобожанської душі»

28 вересня 2016 року студенти Коледжу НФаУ відвідали Харківський автотранспортний технікум, де взяли участь у презентації підручника “Дорога до слобожанської душі”.

Захід розпочався із зустрічі з учасниками всеукраїнської акції “Потяг єднання “Труханівська Січ”. У цьому потязі подорожували делегації кількох областей України, зокрема й Харківської. Волонтери, учасники АТО побували з візитами дружби в селищах і містах Луганської області, відвідали позиції захисників східних рубежів Вітчизни. Вони привезли з собою не тільки очікувані воїнами речі, а й українське слово та пісню, зустрічались з місцевими мешканцями.

Поетеса Ніна Виноградська представила волонтерів, учасників акції (Назар Божинський, Микола Чернов, Ігор Березюк, Євген Фрідлянд, Василь Устименко та Любов Тарасенко, Оксани Кошелєвої та ін.), які поділилися своїми враженнями від поїздки, передати почуття, що виникли від зустрічей і перебування в прифронтовій зоні. Учасник бойових дій, доцент Харківської державної академії культури Валерій Романовський розповів присутнім про події на сході країни. Волонтерам вручено почесні грамоти Міністерства культури України — за вагомий внесок у патріотичне виховання та сприяння порозумінню між регіонами держави.

Завершила захід презентація нової книги. Зі своїми творами, що увійшли до нового підручника з сучасної літератури ”Дорога до слобожанської душі“, перед студентами виступили члени Національної спілки письменників Н. Виноградська та В. Романовський. А студенти Коледжу Національного фармацевтичного університету та Харківського автотранспортного технікуму продекламували твори інших авторів книги.