“Тиждень фармацевтичних дисциплін”

Традиційно напередодні Дня працівника фармацевтичної галузі, який в цьому році відзначається 17 вересня, в коледжі відбувся Тиждень фармацевтичних дисциплін.

Викладачі циклових комісій (медико-біологічних дисциплін; фармацевтичної хімії та фармакогнозії; технології ліків та ОЕФ) запросили усіх бажаючих прийняти участь у інтелектуальних розвагах та майстер-класах, відвідати фармакологічну конференцію та скористатися фармацевтичної поштою.

ЦК фармацевтичної хімії та фармакогнозії:

«Марафон хімічних знань» між студентами груп Ф-201 та Ф-202, у запеклій боротьбі перемогу виборола група Ф-202, яка отримала в нагороду солодкі подарунки. Вітаємо переможців!

Брейн-ринг з фармакогнозії «Фармацевт-практик» серед студентів 3 курсу спеціальності «Фармація».

Вікторина «Таємниці рослин», в якій ризикнули прийняти участь співробітники коледжу. Розчарованих не було, всі отримали подарунки!

ЦК  технології ліків та ОЕФ:

Інтелектуальний батл «Що?Де?Коли?» між командами студентів третього курсу, спеціальності «Фармація» і командою викладачів Коледжу НФаУ. Цікаві запитання, несподівані сюрпризи та динамічність гри захопили не тільки учасників гри, а й вболівальників. Підсумком гри стала  перемога студентської молоді, а винагородою для глядачів гарний настрій та незабутні враження.

Уроки майстер-класу для усіх бажаючих по виготовленню пастилок з шавлією від застуди та бальзаму для губ у домашніх умовах з натуральних та доступних компонентів  (масло какао, темний шоколад, вiтамін Е та м’ятна олія).

ЦК медико-біологічних дисциплін:

Викладачі фармакології спільно зі студентами випускних груп провели щорічну фармакологічну конференцію до Дня фармацевта. Цього року були представлені доповіді-презентації «Хвороби, які потрібно знати». Особливу зацікавленість присутніх викликала робота ст. гр. Ф-34 Кривко Олени (керівник: Бондаренко В.І.) на тему: «Реальні хвороби казкових героїв». Якими хворобами страждають такі казкові герої як Шрек, Дід Мороз, Дюймовочка та Білосніжка? Саме про це аудиторія дізналася з цікавої доповіді.

Протягом тижня працювала фармацевтична пошта. Свої творчі привітання з Днем фармацевтичного працівника усі бажаючі для будь-кого могли помістити до спеціальної скриньки. Наприкінці тижня усі послання були доставлені до адресатів. Студенти, що створили найбільш цікаві творчі привітання мали змогу отримати винагороду.