Шановні, першокурсники!

Вітаємо! Ви стали частинкою великої та дружньої родини, ім’я якої – Коледж Національного фармацевтичного університету!

Перед вами відкривається цілий світ на шляху до омріяної професії. Світ наповнений новими враженнями та можливостями, де кожен з Вас стане архітектором свого майбутнього! Розкрийте себе світу, прагніть нових знань, набувайте цінного досвіду! Пам’ятайте, що від Вас залежить здорове майбутнє нашої країни, громадянином якої Ви є.

Проведіть яскраво та незабутньо ці студентські роки!

Урочисте свято Посвяти у студенти Коледжу Національного фармацевтичного університету відбудеться 31 серпня 2016 року о 17 годині за адресою: вул. Валентинівська (Блюхера), 4 (станція метро Студентська).

Форма одягу : обов’язкова наявність білих халатів та чепчиків.