Обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя». Легка атлетика.

24.05.2016 року на стадіоні «Восток» з метою пропаганди та широкого використання засобів фізичної культури та спорту в побут студентської молоді, подальшого розвитку студентського спорту в ВНЗ (коледжі, технікуми) Харківської області, визначення кращих спортсменів, формування збірних команд  до участі в змаганнях різного рівня було проведено обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Харківської області з легкої атлетики.

Збірна команда Коледжу НФаУ (Міщенко Ганна, Ф-15; Аверкіна Дар’я, Ф-101; Сабельнікова Олена, А-20; Терпелюк Єгор, Ф-26; Терещенко Ярослав, Ф-17; Тишковський Артем, Ф-17; Гармаш Олексій, Ф-201; Удовиченко Степан, Ф-201)  гідно представила наш навчальний заклад. Хлопці та дівчата показали високі результати, а Олена Сабельникова виборола перше місце в особистому заліку зі штовхання ядра з результатом 8м. 50см.

Бажаємо подальших успіхів нашій збірній, та не зупинятись на досягнутому!