ІІ тур обласної Олімпіади з історії України

12 травня 2016року на базі Харківського комп`ютерно-технологічного коледжу відбулася перша Обласна олімпіада з дисципліни «Історія України» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківської області. Була визначена тема олімпіади: «Україна в першій світовій війні», «Українська революція», «Українська державність в 1917-1921 рр.».

Заявку на участь в олімпіаді подали 25 технікумів та коледжів м. Харкова та Харківської області. В олімпіаді взяли участь 48 студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Коледж НФаУ на високому рівні представляли студенти: Онікієнко Наталія, група Ф-10 (керівник-викладач Горбаньов В.В.) та Макарук Матвій, група В-10 (керівник-викладач Драннік О.В.).

Всі учасники олімпіади отримали сертифікати та незабутні враження. Бажаємо не зупинятися на досягнутому!!!

YXGe30QYBLQ[1] yi5qY0PIBh0[1]