В Коледжі НФаУ відбулися урочистості з нагоди 70-річного ювілею

3 травня 2016 року відбулися урочистості з нагоди 70-річчя Коледжу НФаУ. Зустрітися зі студентською юністю, зайти в знайомі аудиторії, побачити улюблених викладачів та разом із коледжем відзначити поважну дату його біографії зібралися понад 700 гостей.

В рамках заходу вони мали нагоду відвідати презентації гурткової роботи студентів. Учасники клубів та гуртків «Еврика», «Ерудит», «Quantum satis», «Пасифлора», «Експериментальна хімія» вправно демонстрували цікаві досліди, збираючи навкруг глядачів.

Виставка творчих робіт студентів та викладачів коледжу дивувала майстерністю авторів у найрізноманітніших жанрах: від живопису та фоторобіт до вишивки та виробів у техніці декупажу. Тих, кому близька викладацька робота, зацікавила виставка методичних розробок коледжу, поціновувачі історії залишили захопливі відгуки про роботу історичної секції «Сторінками історії коледжу».

Варто відзначити, що в рамках проведених урочистостей за участі нинішніх студентів коледжу відбулася благодійна акція, адресована маленьким пацієнтам Харківської міської дитячої лікарні №16. Кошти від проведення благодійної акції були використані на придбання ліків для пацієнтів гематологічного відділення.

У коледжі НФаУ завжди панувала і панує юність — час пошуків, час метаморфоз. Тут навчається гарна молодь — небайдужа, талановита, цілеспрямована. Тут працює відповідальний, дружній колектив професіоналів. Усім їм — і нині, і завжди — мудрості, натхнення та успіхів.