Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ФІЗИКА. НАУКА. ЖИТТЯ. – 2016»

31 березня 2016 року відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція з фізики та астрономії «ФІЗИКА. НАУКА. ЖИТТЯ. – 2016», яка проходила цього року на базі Коледжу Державного університету телекомунікацій.

Коледж НФаУ на цій конференції представляли студенти групи А-10 Мухомодярова Вікторія та Новосельцев Іван з роботою «Визначення вмісту сахарози поляриметричним методом» та студенти групи В-10 Герасименко Ілля і Макарук Матвій з роботою «Дослідження оптичної активності вітамінів». Тези цих робіт надруковані у збірці матеріалів конференції «Фізика. Наука. Життя. – 2016».

До цієї події студенти почали готуватися з жовтня місяця у гуртку «Ерудит» (керівник Тітар О.І.), а потім в лабораторії виконали низку дослідів під керівництвом Богданової Л.М.

DSC04151 DSC04144

Всі учасники конференції отримали почесні грамоти.